Подать жалобу на компанию

YourWaySK отзывы

5.0

Компания занимается поступлением украинских студентов в Словакию. Открывает ВНЖ Словакии для трудоустройства. Обучает словацким языком в онлайн форме.

ЧАВО о YourWaySK отзывы

Рекомендуют ли клиенты YourWaySK отзывы?

Мнение клиентов компании YourWaySK отзывы: 1 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 5

Какая репутация YourWaySK отзывы?

1 клиентов YourWaySK отзывы оценили компанию на 5 из 5

3 просмотров
1 отзывов
Уточняется Уточняется
5.0
Наталія Репало6 месяцев назад

Відгук на компанію яка допомогла нам поступити за кордон!

Будучи в пошуку організації, яка допомогла організувати вступ до вишу Словаччини, я телефонувала в декілька, але поговоривши з Ярославом відразу зупинилася на виборі Yourwaysk.
По-перше, він справив відразу враження приємної і терплячої людина , відповів на всі мої запитання, дав слушні поради, по-друге, всі подальші дії були професійні та виважені.
Yourwaysk допомогли з оформленням документів, подачею заяви до університету, постійно були на зв\’язку, відповідали на всі питання, яких було дуже багато. Коли був приїзд в гуртожиток нас зустріли, допомогли з поселенням (незважаючи на пізню годину, бо була значна затримка при перетині кордону). Під час перебування на навчанні виникали питання і я була впевнена, що моїй дитині є до кого звернутися за допомогою – і їй завжди допомагали (а це дуже важливо!).
Без допомоги Ярослава і його професійної команди – ми б не змогли реалізувати свій задум – щоб наш студент навчався в Словаччині. Дуже важко розібратися в цьому вирі документів і подій і тут завжди Ярослав приходив нам на допомогу, за що йому та його команді велика ДЯКА!
Нехай ваш професіоналізм і ваша людяність конвертується у багато вдячних клієнтів, які з задоволенням скористаються в подальшому вашими послугами. Повага і вдячність Yourwaysk!

+ Достоинства

Відповідальні, постійно на зв’язку