Подать жалобу на компанию

Vector Corporation отзывы

4.0

Співпраця з Vector Corporation — це: • віддалена робота з українцями та громадянами СНД, де б вони не знаходились; • безплатні вакансії та послуги; • допомога з пошуком роботи в Європі; • повернення податків, відрахованих під час роботи у країнах Європи; • консультування, щодо набуття громадянства ЄС.

ЧАВО о Vector Corporation отзывы

Рекомендуют ли клиенты Vector Corporation отзывы?

Мнение клиентов компании Vector Corporation отзывы: 2 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 4

Какая репутация Vector Corporation отзывы?

2 клиентов Vector Corporation отзывы оценили компанию на 4 из 5

13 просмотров
2 отзывов
Уточняется Уточняется
4.0
Viktoria Radnevich3 недель назад

Мій досвід працевлаштування

Можливо комусь буде корисно!.Нещодавно працевлаштовувалась до Швеції за допомогою даної компанії працевлаштування, документи оформили досить швидко, навіть при тому що я не мала жодного підтверджуючого документу на рівень володіння мовою. Що здивувало то це вибір вакансій які мені надали, я навіть мала з чого обрати для мене особисто це є певною перевагою.Житло та трансфер надали(я їхала зі Львову) що досить зручно . В цілому я залишилась задоволена послугами даної компанії тому можете використовувати.

+ Достоинства

Досить швидке оформлення документів

Показать комментарии
4.0
Жуковська Христина3 недель назад

Хочу залишити свій відгук.

В наш час із ситуацією в країні ні для кого не секрет що заробітчан значно збільшилось, тому знайти ненадскладну та дость високо оплачувану роботи в рази складніше, тим паче що і роботодавці знайють попит на свої вакансії і все більше маніпулюють. Раніше працювала на заводі в Польщі, юуло досить нормально адже фактично ти виконуєш одну і туж дію протягом зміни, свісно це не роюота мрії але платили нормально і зміна видалася підходяща але найбільший мінус це \»канікули заводу\», коли всіх розпускають на певний час. Мені ж така система не підходила тому я почала шукати роботу, і не лише в Польщі а і за її межами, бо вирішила хоч таким методом, світ побачити , але це виявилось складніше( то вимоги такі наче ти на лікаря працевлаштуватися бажаєш, то присутні дуже важкі фізично дії , що теж не підходять…) тому мої пошуки знатно затягнулись але я всеж вирішила написати до агенств та дізнатись які в них пропозиції адже тут всеж люди компетентніші в пошуку та підборі в цілому. Звісно потірбно бути готовим що хтось то вам нерви потріпає і це ок. Я ж звернулась до компанії Vector так як мені порадила їх подруга,вона вже була за кордоном та знала як вони надають послугу та як все влаштовано. Що ж можу сказати саме за їх роботу , трансфер та житло надали , вільних вакансій що підходили під мій опис та побажання було кілька тому тут я чисто відштовхувалась від країни в якуб хотіла поїхати. На етапі подачі та оформлення документів у мене виникла проблема лише з сертифікатом що підтверджує рівень володіння мовою але із цим вони теж допомогли , тому можу сказати те що свою роботу вони виконують швидко а також ри винекнені труднощів допомагають із їх усуненням.

Показать комментарии