1.0

Повна некомпетентність

Автомобіль був придбаний та постійно обслуговувався на протязі 12-ти років в цього ділера.
В черговий раз, при необхідності проходження регламенту вирішив записатись для ТО. При розмові із менеджером обговорив перелік необхідних робіт та запросив рахунок на оплату, і тут почались цікаві речі.
Рахунок скинули не на озвучену суму, не врахували всі необхідні роботи по історії автомобіля, врахували вартість робіт без врахування матеріалів. Далі — цікавіше: протягом дня, намагаючись з\’ясувати зазначені вище питання та коригуючи перелік робіт, отримував тричі рахунки на різні суми, що пропорційно збільшувались. І на фінал, як то кажуть результат: рахунок збільшився в 6-ть! Разів. Додались роботи, про які навіть не обговорювалось. На питанння чому так, отримав відповідь, що менеджер тільки наприкінці дня вирішив заглянути в історію автомобіля та не повідомивши долучив додаткові роботи. Тобто виходить так, що клієнт краще орієнтується в регламенті, переліку та періодичності необхідних робіт, має контролювати, що потрібно замінити і т. і?
Запросивши історію по автомобілю зіштовхнувся із шаленою бюрократією, безліччю перепонів та нових запитів, що приводило до сказу. Невже це така таємниця, отримати історію по авто, яке постійно обслуговується в одному місці? Раніше нарікань на роботу ніяких не було, все чітко та злагоджено. Питання, що виникали вирішувались оперативно та полюбовно.
Моя думка, що з таким підходом до клієнта — це початок кінця. Девіз \»платіть гроші та не задавайте лишніх запитань\» наврядчи буде працювати.

Написать
отзыв
Поделится
Все отзывы

Автосалоны отзывы

Автосалон "УкрАвто"
0.0
0 отзывов
Лексус Сити Плаза отзывы
3.5
5 отзывов
Порше Захід отзывы
3.0
5 отзывов
Илта отзывы
2.0
5 отзывов
"Автосоюз" отзывы
4.0
5 отзывов
Columb Trade отзывы
3.0
5 отзывов
АВТ Бавария отзывы
2.0
5 отзывов
АИС отзывы
1.5
5 отзывов
Планета авто отзывы
3.0
5 отзывов