Подать жалобу на компанию

Mobel отзывы

5.0

Інтернет-магазин «Möbel» — ваш надійний поставник всього, що знадобиться для облаштування затишної домівки. Меблі, сантехніка, текстиль, посуд та багато іншого ви знайдете на сайті mobel.com.ua. Ми представляємо бренд, за якість якого можемо відповідати з упевненістю.

ЧАВО о Mobel отзывы

Рекомендуют ли клиенты Mobel отзывы?

Мнение клиентов компании Mobel отзывы: 4 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 5

Какая репутация Mobel отзывы?

4 клиентов Mobel отзывы оценили компанию на 5 из 5

2 просмотров
4 отзывов
Уточняется Уточняется
5.0
Дмитро3 недель назад

Ціни конкурентоспроможні

Вражений асортиментом та сервісом Мобель! Замовляв тут кілька разів, і щоразу все ідеально. Ціни конкурентоспроможні, а доставка із Польщі – це великий плюс. Рекомендую всім, хто цінує якість та зручність.

5.0
Олег3 недель назад

упаковка надійна

Зробив замовлення на кухонний стіл та стільці в Мобель, і все перевершило мої очікування. Якість відмінна, як і обіцяли. Доставка була оперативною, та упаковка надійна. Тепер у мене стильна та затишна кухня!

5.0
Максим1 месяцев назад

сервісом та якістю товарів просто неймовірна

Мобель стала для мене справжнім порятунком після закриття Ікеа. Замовив тут офісний стіл та крісло, і вони виявилися саме такими, як я хотів. Доставка з Польщі пройшла без затримок, а ціни виявились цілком доступними. Дуже задоволений сервісом та якістю товарів. Обов\’язково рекомендуватиму Мобель своїм друзям.

5.0
Андрій1 месяцев назад

швидка доставка

Дякую Мобель за можливість купувати продукцію Ікеа, коли магазини в Україні закрилися. Вже не вперше замовляю тут меблі та завжди задоволений якістю та сервісом. Дуже зручно, що асортимент повністю збігається з оригінальним сайтом Ікеа, а доставка із Польщі проходить швидко та без проблем. Дякую за вашу працю!