1.0

Вкрали вантаж та гроші не повернули

Служба безпеки України познайомтеся с шахраями Meest China в військовий час грабують вантаж та гроші і кажуть що нічего не докажите. Цей власник Meest бере собі гроші і далі зникає як і вантаж.
Вори та аферисти! Так це упродовж военного стану не перший раз ворують та грабують товари. Зараз вкрав мої гроші вже власник Meest China та сказав що я нічого не платив! С листопада 2022 року звертав увагу що власний кабінет не праціє. Далі гірше менеджер Павло заліз до нього та видалив усі адреси. Менеджер Марина обіцяла усе виправити і шо вантаж буде доставлений та кабінет буде робити. На мої звернення власник уваги незвертає, що співробітники беруть з нього гроші, накшталт программист, та роботу не зробили. І він ще їм премії платить, а вони з нього знущаються!
Зараз власник Meest China каже мені що я не сплатив кошти і на цьому забрав товар собі! Від прямой розмови ухиляеться, банківськи оплати у нього є, но так він не хоче щоб це всі знали.
На зараз прийшла відповідь від нього, що він так решив і на замовника (клиента) йому начхати! Вантаж забрав собі та видалив історію по ньому. Усі стороні сайті на яких можно було відслідкувати трек кажуть \»Посылка удалена перевозчиком\».
Сам власник Meest China так поступаеться у військовий час його надо відати під слідство, а компанію забрати в управління держави. Як було с Приватбанком.

+ Достоинства

Їх немає

Написать
отзыв
Поделится
Все отзывы

Доставка отзывы

Busfor.ua отзывы – купить пассажирские билеты
4.0
3 отзывов
Деливери отзывы – доставка товаров по Украине
2.5
4 отзывов