Подать жалобу на компанию

Mavista отзывы – агентство по обучению и трудоустройству в Германии

1.0

Компания Mavista представляет собой агентство, которое специализируется на предоставлении услуг по обучению, стажировке и трудоустройству студентов в Германии. Свои услуги предоставляют завуалировано, тем самым, заманивая к себе к сотрудничеству клиентов не предоставляя при этом последним никаких гарантий.

Отзывы клиентов о сотрудничестве с агентством Mavista

Касаемо работы и прочих услуг, предоставляемых агентством Mavista, существует ряд нареканий на их работу в сфере предоставления профессиональных услуг. Несмотря на широкую рекламу и положительные отзывы в Сети на собственном сайте, компания не оказывает заявленных услуг, чем зачастую подводит клиентов. Больше информации об этом можно найти на нашем независимом ресурсе в отзывах.

Работа для студентов с Mavista – отзывы

Для студентов в компании Mavista найдется работа, которая не соответствует требованиям трудового законодательства. Проще говоря, устройство на свободные вакансии производится вопреки всем нормам.  Узнать обо всем подробнее предлагаем по указанным контактам: +38 067 947 40 24, +38 068 062 63 66,  +49 351 838 041 21 или же в офисе, расположенном в городе Львове.

ЧАВО о Mavista отзывы – агентство по обучению и трудоустройству в Германии

Рекомендуют ли клиенты Mavista отзывы – агентство по обучению и трудоустройству в Германии?

Мнение клиентов компании Mavista отзывы – агентство по обучению и трудоустройству в Германии: 26 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 1

Какая репутация Mavista отзывы – агентство по обучению и трудоустройству в Германии?

26 клиентов Mavista отзывы – агентство по обучению и трудоустройству в Германии оценили компанию на 1 из 5

1447 просмотров
26 отзывов
Уточняется Уточняется
1.0
dariannafarbatuk@gma2 месяцев назад

Шахраї

Жахливе ставлення до людей, які витрачають на їхню вакансію 500 євро. Не повертають гроші, хоча в договорі прописано що повернення є!!!
На роботі були ШТРАФИ, за які компанія нас не попередила. І на прохання змінити нам вакансію, вони сказали, що не можуть!
А коли ми сказали, що хочемо повернення грошей і ми їдемо до дому, почали пропонувати нам інші вакансії — не сказавши які самі …..
Хоча частину від витрачених коштів відмовилися повертати, обгрунтувавши тим ,що причин немає…..

1.0
Игорь 2 месяцев назад

Мавіста - шайка шахраїв

Жалоба:
Мавіста — шайка шахраїв, які ведуть незаконну діяльність і потім займаються шантажем і погрозами. Милей (Гладка) Оксана Богданівна — не має право на провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном станом на цей час, оскільки її дані відсутні у Переліку суб’єктів господарювання, яким у період воєнного стану надано право на провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном на підставі подання декларації про провадження господарської діяльності, станом на 15.04.2024 (відповідно до постанови КМУ від 18.03.2022 № 314) 32-річна підприємиця пані Міллей (Гладка) Оксана Богданівна, яка має своїм основним КВЕДом надання допоміжних освітніх послуг — банально вчиняє спробу шахрайства, нав\\\’язавши юридично абсолютно протизаконний договір, не маючи права по законодавству України на його укладення і тепер вигадуючи приводи для шантажу та спроб вимагати з гроші за надумані порушення, розраховуючи за допомогою психологічного тиску, довіри та напрацьованих схем обману й здирництва — отримати гроші. !!!Будьте обачні і не ведіться на це!!!

1.0
Мар’яна 3 месяцев назад

Жалоба: Хочу розпочати з того що цей коментар мені коштував 8200 грн

Имя: Мар’яна Юзефів

Телефон: 0688322931

Email: [email protected]

Жалоба:
Хочу розпочати з того що цей коментар мені коштував 8200 грн. Я внесла кошти за вакансію Першу вакансію- відмінили по причині набрали грузинів Другу вакансію- відмінили по причині проблеми на підприємстві Третя вакансія- не підходить вже мені по убомовлених термінах перебування, проте я погоджуюсь(мене заставляють)і через місяць ЗНОВУ переносять з виїздом по декілька разів Я прошу повернути кошти- мене ігнорують. Нажаль скріни не добавляє, можете мені написати я скину. Надіюсь на моєму прикладі ви не зробите такої помилки як зробила я. Персонал не некомпетентний, не кваліфікований, все іде лише по їхніх правилах, розгляд того що клієнт може бути правий- немає, праві лише вони Зацікавленості залишити клієнта задоволеним- немає. Так погоджуюсь, є і позитивні відгуки, і він у мене був, але ця ситуація перекреслила весь позитив. На думку власниці Оксани- це я не хотіла їхати, хотя я 2 місяця чекала, мені відмінили вакансії дві , третю переносять дати, але всеодно не правий клієнт Співпраця з компанією відбулась 17.07.2023 і закінчується 11.09.23 — 2 місяці Якщо в когось є бажання два місяці витрати на брехливі обіцянки, то можете звертатись до них

1.0
Маряна Юзефів10 месяцев назад

Хочу розпочати з того що цей коментар мені коштував 8200 грн.

Хочу розпочати з того що цей коментар мені коштував 8200 грн.
Я внесла кошти за вакансію
Першу вакансію- відмінили по причині набрали грузинів
Другу вакансію- відмінили по причині проблеми на підприємстві
Третя вакансія- не підходить вже мені по убомовлених термінах перебування, проте я погоджуюсь(мене заставляють)і через місяць ЗНОВУ переносять з виїздом по декілька разів
Я прошу повернути кошти- мене ігнорують.
Нажаль скріни не прикліпляє, можете мені написати, я скину
Надіюсь на моєму прикладі ви не зробите такої помилки як зробила я.
Персонал не некомпетентний, не кваліфікований, все іде лише по їхніх правилах, розгляд того що клієнт може бути правий- немає, праві лише вони
Зацікавленості залишити клієнта задоволеним- немає.
Так погоджуюсь, є і позитивні відгуки, і він у мене був, але ця ситуація перекреслила весь позитив.
На думку власниці Оксани- це я не хотіла їхати, хотя я 2 місяця чекала, мені відмінили вакансії дві , третю переносять дати, але всеодно не правий клієнт
Співпраця з компанією відбулась 17.07.2023 і закінчується 11.09.23 — 2 місяці
Якщо в когось є бажання два місяці витрати на брехливі обіцянки, то можете звертатись до них

1.0
10 месяцев назад

Саша

Подавалась на програму zav, тому що мене впевнили що через них можна подаватися і після лютого. Взяли гроші, пообіцяли відповідь за 6 тижнів. Вже третій місяць чекаю з моря погоди. Сказали повернуть кошти 100 євро з 200, взнавала — з тих хто подавав одобрили лише декілька людей. То чому зразу не попереджати що платиш 200 євро за лотерею з шансом 1 до 100?

Загрузить еще

Агентства по трудоустройству за границей отзывы

Sky Tower Capital Group, OOO отзывы
0.0
0 отзывов
Infovisa ( Галушко Диана Олеговна)
0.0
0 отзывов
Davisa отзывы
5.0
2 отзывов
EKL агенція отзывы
0.0
0 отзывов
Int Career отзывы
1.0
2 отзывов
БАЙСАД отзывы – работа няней за границей
1.0
2 отзывов
Sunrise Arabia отзывы – трудоустройство для девушек в Саудовской Аравии
1.5
2 отзывов
Uniman отзывы – работа поваром в России
1.0
2 отзывов
Astana Wood отзывы – работа мебельщиком
1.5
2 отзывов