Подать жалобу на компанию

Любов Чорноус отзывы

1.0

https://www.instagram.com/sweet_2011zefir/

ЧАВО о Любов Чорноус отзывы

Рекомендуют ли клиенты Любов Чорноус отзывы?

Мнение клиентов компании Любов Чорноус отзывы: 2 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 1

Какая репутация Любов Чорноус отзывы?

2 клиентов Любов Чорноус отзывы оценили компанию на 1 из 5

17 просмотров
2 отзывов
Уточняется Уточняется
1.0
Андрій4 месяцев назад

Зефір, який викликав тотальну огиду

Хочу опублікувати відгук про недобросовісного продавця Любов Чорноус, яка продає зефір на своїй інстаграм сторінці @sweet_2011zefir. Також у неї є персональна сторінка @Lubov1989_ і група у вайбері за номером 0667979491.
Замовив на День Святого Валентина зефір, хотів порадувати свою сім\’ю.  Під час отримання товару на метро Мінській, отримав він неї непристойну пропозицію \»орального бонусу\». Був абсолютно шокований, оскільки вона одружена!! Після цього, заради цікавості погуглив реквізити продавця в інтернеті і зрозумів, що солодощі, які вона продає — це лише прикриття від чоловіка для здійснення її справжнього заробітку, який вона займається вже більше 10 років (так я наголошувала, що я не пожалкую бо в неї є \»великий\» досвід). Я лише можу уявити, що тримали ці руки, які робили мені зефір (який був викинутий від огиди). Будьте обережні і перевіряйте продавців!!

+ Достоинства

відсутні

- Недостатки

огида
витрачений час
огида
втрачені гроші
огида
викинутий зефір
перестав їсти солодке взагалі

1.0
Andriy4 месяцев назад

Просто жах.

Будьте особливо обережні коли здійснюєте замовлення в цієї \»особи\». Всі деталі одразу обговорюйте, особливо про \»додаткові бонуси\» для чоловіків під час отримання замовлення. Пропонує непристойний бонус при самовивозі і ще хоче додатково грошей за це.

+ Достоинства

немає і не буде

- Недостатки

витрачений час, зіпсоване свято та настрій