1.0

Категорично не рекомендую

Дівчата, категорично не рекомендую Лазерхауз!
Я пройшла 10 сеансів лазерної епіляції і маю жахливі результати. Волосся моє навіть після 10 процедури взагалі не випало!!!
Волосся не потоншало, не посвітлішало і не зменшилося у кількості.
Дивіться як вони працюють.
Так, сам апарат для епіляції в них дійсно гарний. Але вони максимально занижують силу лазера і волосся завжди повертається через три місяці. А ви все ходите і платите, ходите і платите і т.д.
Першу процедуру вони роблять, як слід, і мені так само робили: і гаряче було, і пахло паленим волоссям. Запам’ятайте це дівчата, бо так і має бути. Але більше мені так ефективно не робили. Кожен наступний раз я ледь-ледь відчувала легке «поглажування». Але я за це платила гроші, як за якісну процедуру!
Наведу зрозумілий приклад: щоб зварити яйце вкруту, потрібна гаряча вода температурою в 100 градусів за Цельсієм та мінімум 10 хвилин часу. Якщо не дотримуватися цих умов, то яйце буде рідким і недовареним. З лазерною епіляцією діє такий самий принцип.
Працівники Лазерхауз чудово це знають і вміло регулюють силу лазеру, розтягуючи таким чином кількість та якість процедур, щоб ми платили довше і частіше.
Наприклад, мене одразу після 10 процедури записали прийти знову через 3 місяці. Отже, спеціаліст чудово розумів, що він паршиво провів процедуру і волосся знову відросте. І це після 10 процедури!!!
Треба буде, розміщу фото після трьох місяців.
Навіть, якщо ви це помітите і захочете довести свою правоту, вам запропонують консиліум: це типу ви будете лежати роздіта, а дві жінки будуть роздивлятися ваше волосся на тілі і, звичайно, доводити, що ви- це олень не бритий і не голений (будуть перебільшувати значення гормонів, генів. І взагалі виявиться, що ви- не жінка, а волохатий мужик!) Але якщо вдасться довести свою правоту, то перероблювати Лазерхауз свої ж помилки буде за ваші гроші.

+ Достоинства

немає

- Недостатки

Викачка грошей і не якісні послуги, свідомо прикручують апарат лазерної депіляції, щоб клієнт повторнобув змушений зветатися.

Написать
отзыв
Поделится
Все отзывы

Медицина отзывы

Альфа Медтехника отзывы – медицинское оборудование в Запорожье
1.0
3 отзывов
Стоматология Hellas Dental отзывы
0.0
0 отзывов
Метатрон аппарат отзывы
5.0
1 отзывов
СИНЭВО отзывы - европейская сеть медицинских лабораторий в Украине
1.5
2 отзывов
МедЛаб отзывы – сеть медицинских лабораторий по Украине
2.0
3 отзывов
NIKOLAB (НИКОЛАБ) отзывы - медицинская лаборатория
3.0
2 отзывов
CALLAB отзывы - медицинская лаборатория 24/7
4.0
2 отзывов
Аpteka24.ua отзывы - электронная медицинская информационная система
2.0
2 отзывов
Добрый Доктор отзывы - сеть аптек в Киеве
3.0
2 отзывов