Подать жалобу на компанию

Just School отзывы ‒ школа английского языка

3.0

Компанія JustSchool — це онлайн школа номер 1 в Україні. JustSchool — це більше 9000 учнів з усіх куточків світу, більше 450 співробітників, більше 1000 викладачів.
Ми навчаємо дітей і дорослих за індивідуальною програмою. Наш освітній продукт — унікальний на ринку України, спеціально розроблений нашими методистами для учнів, з урахуванням їх побажань та інтересів.
Наші продукти — це англійська, польська, українська, математика, програмування, а також платформа з безкоштовними домашніми завданнями для учнів загальноосвітніх шкіл — JustClass.
Ми успішно співпрацюємо з благодійними фондами «Діти Героїв» та «Рідні». За цей час ми провели понад 900 уроків з математики, української та англійської мов, та понад 700 уроків з програмування для дітей, які втратили батьків під час війни.
Головна цінність компанії — результати наших учнів!

ЧАВО о Just School отзывы ‒ школа английского языка

Рекомендуют ли клиенты Just School отзывы ‒ школа английского языка?

Мнение клиентов компании Just School отзывы ‒ школа английского языка: 15 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 3

Какая репутация Just School отзывы ‒ школа английского языка?

15 клиентов Just School отзывы ‒ школа английского языка оценили компанию на 3 из 5

1334 просмотров
15 отзывов
Уточняется Уточняется
5.0
Yaroslava1 недель назад

Курс Роблокс

Завдяки заняттям у JustSchool вдалося спрямувати захоплення іграми в телефоні в корисне русло. Дякуємо викладачам за добре організовану роботу. Син із радістю чекає кожного заняття. Бачу його успіхи і тішуся. Успіхів вашій команді!

5.0
Ярослава1 недель назад

Дуже крутий курс Роблокс

Моїй дитині 9 років. Як більшість дітей він багато грає в комп’ютерні ігри. Як маму мене це непокоїло, тому я вирішили перетворити його гру на користь. Побічила рекламу курску Роблокс у школі Just School. Дитина чекає кожного заняття з нетерпінням. Дуже круті молоді викладачі, в них сучасний підхід. Дитина багато навчилась, особливо захопливо стало коли почали використовувати код і робити власний проект. Я вважаю, що кращі інвестиції в дітей, тому дуже задовела,що моя дитина навчалась на цьому курсі.

5.0
Олександр1 недель назад

Клієнт. Займаюсь більше 2х місяців

Моя сім\’я займається англійською в JustSchool вже багато років. Син вчиться 3 роки, дружина — 1 рік, я — 2 місяці. Абсолютно адекватний персонал, жодних невирішених проблем чи конфліктів за цей час не було. З першого разу попадались вчителі змінювати яких бажання не виникало. Результат занять я бачу на своєму синові, бо за час навчання англійська з проблемного предмета в школі перетворилась на улюблений. Він давно випередив шкільну програму, спокійно споживає англомовний контент в інтернеті. Однозначно можу порекомендувати цю школу для вивчення англійської мови.

5.0
Вікторія Вікторія1 недель назад

Мої враження від Just School за рік навчання

За рік навчання я отримала багато знань. Усі вчителі чудові. Велике дякую їм. Дуже добре підвищили мої оцінки. Збираюся продовжувати навчання у цій школі.

+ Достоинства

Зручний графік. Цікаві уроки.

- Недостатки

Немає.

5.0
Володимир2 недель назад

Відгук про досвід роботи в Джаст Скул

Шукав роботу і потрапив на вакансію ДжастСкул. Так як мав досвід роботи у продажах , одразу зрозумів що треба робити. Керівництво , тім Ліди і тд ввічливі , відносяться з повагою до своїх співробітників. Для мене важливо було , що я одразу міг сісти працювати і заробляти. Вже через два тиждні від початку роботи менеджером прийшла перша зп. За весь час роботи жодного разу не виплатили менше. Немає 100500 штрафів як в інших компаніях. Якщо у хорошому співробітника щось не виходить на певному напрямку , пропонують альтернативу. Також можна самому побудувати свій графік.

+ Достоинства

Нормальне керівництво , справедливе відношення до співробітників , віддалений формат , вільний графік , виплати без затримок

- Недостатки

не можу назвати

Загрузить еще

Отзывы об it компаниях

Dataforest
0.0
0 отзывов
Quppy Wallet - цифровий гаманець
0.0
0 отзывов
Помощь в любви
5.0
1 отзывов
Onlinetours.ru отзывы
0.0
0 отзывов
Школа іноземної мови SkyLingua отзывы
1.0
4 отзывов
Java Университет от JavaRush отзывы
0.0
0 отзывов
Profi Group Systems отзывы
5.0
1 отзывов
Perfectum CRM+ERP отзывы
5.0
1 отзывов
Комплексная автоматизация и IT решения для вашего бизнеса
5.0
1 отзывов