Подать жалобу на компанию

Just School отзывы ‒ школа английского языка

1.0

Компанія JustSchool — це онлайн школа номер 1 в Україні. JustSchool — це більше 9000 учнів з усіх куточків світу, більше 450 співробітників, більше 1000 викладачів.
Ми навчаємо дітей і дорослих за індивідуальною програмою. Наш освітній продукт — унікальний на ринку України, спеціально розроблений нашими методистами для учнів, з урахуванням їх побажань та інтересів.
Наші продукти — це англійська, польська, українська, математика, програмування, а також платформа з безкоштовними домашніми завданнями для учнів загальноосвітніх шкіл — JustClass.
Ми успішно співпрацюємо з благодійними фондами «Діти Героїв» та «Рідні». За цей час ми провели понад 900 уроків з математики, української та англійської мов, та понад 700 уроків з програмування для дітей, які втратили батьків під час війни.
Головна цінність компанії — результати наших учнів!

ЧАВО о Just School отзывы ‒ школа английского языка

Рекомендуют ли клиенты Just School отзывы ‒ школа английского языка?

Мнение клиентов компании Just School отзывы ‒ школа английского языка: 17 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 1

Какая репутация Just School отзывы ‒ школа английского языка?

17 клиентов Just School отзывы ‒ школа английского языка оценили компанию на 1 из 5

3119 просмотров
17 отзывов
Уточняется Уточняется
1.0
Ельвіра3 месяцев назад

НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Взагалі НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! Вчитель двічі не вийшов на урок без попередження, першого разу спробували вирішити питання, вдруге навіть не запропонували перенести урок або з\’ясувати причину. За три тижні змогла пройти лише два урока,(при першій оплаті на місяць дають 6 уроків, потім потрібно знов сплатити.)коли мені було зручно не було вільного часу у вчителів, двічі вчитель не з\»явилась без попередженя.На сайті при оплаті у розтрочку вказано що урок коштує 329 грн, при поверненні коштів з\’ясувалось що урок коштує 638 грн. Це за 50 хвилин часу. Не зв\’язуйтесь, щоб потім не пошкодувати.
Марно витрачені кошти!!!

+ Достоинства

Школа має окремий додаток

- Недостатки

Не вистачає вчителів
Вчитель не вийшов на зв’язок без попередження двічі ( при коштуванні урока 638 грн)
Оперативно не вирішують питання
Сумми за навчання вказані на сайті не відповідають дійсності

1.0
Навчанатися у цій шк3 месяцев назад

Навчанатися у цій школі за такого відношення принципово не буду

Имя: Цепінь Оксана Михайлівна

Телефон: 063 79 03 82

Email: [email protected]

Жалоба:
Постійно дзвонять з Вимогою відновити навчання. Мої прохання видалити мій номер телефону і більше не телефонувати ігноруються і не виконуються. Прошу не телефонувати і видалити мій номер усіх представників школи, які мені телефонують. Або не розуміють української мови. Величезне прохання видалити мій номер телефону з усіх переліків цієї недошколи. Навчанатися у цій школі за такого відношення принципово не буду і рекомендувати теж нікому не буду.

1.0
Оксана Цепінь3 месяцев назад

Просто жах, нажаль нема оцінки 0\"нуль\"

Не рекомендую!!!!!!

Моя оцінка 0 \»нуль\». Нажаль неможливо вибрати.
Не хочу навчатися тут і відмовляю усіх хто запитує.

Манеджери уже багато разів телефонуввли з пропозицією відновити навчання.. Я кожного разу поясною, що не хочу і прошу видалити мій тетефон зі списку школи. НЕ РОЗУМІЮТЬ, або НЕ ХОЧУТЬ РОЗУМІТИ.

Пояснюю ще раз співпрацювати з вами не хочу і не буду!!!

+ Достоинства

Нема

- Недостатки

Не поважають людей

1.0
Віталій3 месяцев назад

Пробний урок жахливо!

Мені дзвонили провести пробний урок на визначення рівня англійської, погодилися на 15:30. У 15:30 зі мною ніхто не зв\’язався, я подзвонив їм, сказали викладач не може. Перенесли урок на 16:30. У 16:30 історія повторилась, попросили на 18:30.У 18:30 подзвонили та сказали, що викладач не може, попросили перенести на будь-який день зі словами, що це безкоштовно та ви просто зможете визначити свій рівень англійської і все. Я погодився. На цей раз викладач зв\’язався, викладач це якийсь хлопчина. 10 хв. випитував нащо мені потрібно вчити англійську, нарешті тест на визначення рівня. Це всього 4 питання на 4 хв. Далі цей викладач 10 хв. вмовляв мене купити в них курси, розказуючи, яка в них \»крута школа. Я відмовився та попросив викладача проаналізувати мої помилки у тесті. Цей хлопчина сказав, що він не підкаже, що я можу записатися на курс, або спитати свого вчителя в університеті. І відразу від\’єднався.

+ Достоинства

Плюсів немає

- Недостатки

Мінуси довго перераховувати

1.0
4 месяцев назад

тупо жесть

Разочарован. Не лучше, чем с Марфой Петровной из школы на соседней улице заниматься. А я уже взрослый дяденька, мне ваши «закрываем тетрадочку, достаем листочки» неинтересны давно.

Загрузить еще

Отзывы об it компаниях

Dataforest
0.0
0 отзывов
Quppy Wallet - цифровий гаманець
0.0
0 отзывов
Помощь в любви
5.0
1 отзывов
Onlinetours.ru отзывы
0.0
0 отзывов
Школа іноземної мови SkyLingua отзывы
1.0
4 отзывов
Java Университет от JavaRush отзывы
0.0
0 отзывов
Profi Group Systems отзывы
5.0
1 отзывов
Perfectum CRM+ERP отзывы
5.0
1 отзывов
Комплексная автоматизация и IT решения для вашего бизнеса
5.0
1 отзывов