Подать жалобу на компанию

JORDAN отзывы

1.0

Придбала кросівки на сайті https://jordan.in.ua/ , після отримання звернулась до магазину, щоб надіслали чек (зазвичай це додають разом з посилкою). Для мене було дуже важливе підтвердження оплати. Не вимагала нічого особливого, натомість продавець прислав скрін з сайту!! Звону звернулась і знову те саме. Далі спитала, як як можу повернути товар і все. Мені просто перестали відповідати, на телефоні дзінки не відповідають. На сайті купа позитивних відгуків, вказано що це офіційний представник. Після всього зрозуміла, що ніякого подтвердження офіціності не має, це тупо розвод. Жоден з моїх відгуків звісно не пройшов модерацію, тому тепер розумію, що і відгуки всі це тупо брехня. Сподіваюсь, що мій відгук кому буде корисний і ви поведетесь на цей лохотрон. Додам, що магазин зареєстрований на Браїлко Владислава Руслановича.

ЧАВО о JORDAN отзывы

Рекомендуют ли клиенты JORDAN отзывы?

Мнение клиентов компании JORDAN отзывы: 1 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 1

Какая репутация JORDAN отзывы?

1 клиентов JORDAN отзывы оценили компанию на 1 из 5

1 просмотров
1 отзывов
Уточняется Уточняется
1.0
Марія6 месяцев назад

Кросівки https://jordan.in.ua/ - брехня

Придбала кросівки на сайті https://jordan.in.ua/ , після отримання звернулась до магазину, щоб надіслали чек (зазвичай це додають разом з посилкою). Для мене було дуже важливе підтвердження оплати. Не вимагала нічого особливого, натомість продавець прислав скрін з сайту!! Звону звернулась і знову те саме. Далі спитала, як як можу повернути товар і все. Мені просто перестали відповідати, на телефоні дзінки не відповідають.
На сайті купа позитивних відгуків, вказано що це офіційний представник. Після всього зрозуміла, що ніякого подтвердження офіціності не має, це тупо розвод.
Жоден з моїх відгуків звісно не пройшов модерацію, тому тепер розумію, що і відгуки всі це тупо брехня.
Сподіваюсь, що мій відгук кому буде корисний і ви поведетесь на цей лохотрон.
Додам, що магазин зареєстрований на Браїлко Владислава Руслановича.