Подать жалобу на компанию

izi.ua отзывы

1.0

IZI — гиперпространство частных объявлений, где классные люди находят крутые вещи и наоборот. Здесь можно размещать объявления бесплатно и безлимитно, а також покупать и продавать вещи безопасно через сайт.

ЧАВО о izi.ua отзывы

Рекомендуют ли клиенты izi.ua отзывы?

Мнение клиентов компании izi.ua отзывы: 4 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 1

Какая репутация izi.ua отзывы?

4 клиентов izi.ua отзывы оценили компанию на 1 из 5

255 просмотров
4 отзывов
Уточняется Уточняется
1.0
Олександр5 месяцев назад

Дно а не магазин

требують варифікаційні дані, зокрема cvv вашої банківської карти хоча не є банківською чи платіжною системою. На нормальних сайтах при покупці через карту перекидає на платіжну систему. А тут требують \»ключі від квартири де гроші лежать\» інакше нічого не продаси. І процент драконівський від продажу. Хоча б попереджали про цей процент при виставленні товару, бо я був в ступорі від тої розкладки сум коли купили в мене товар.

1.0
Касьяненко Володимир Анатолійович1 лет назад

Найгірший сервіс. Ідіотичні правила!

Имя: Касьяненко Володимир Анатолійович

Телефон: 0631868984

Email: [email protected]

Жалоба:
Найгірший сервіс. Ідіотичні правила! Мене врешті заблокували через те що клієнтка зробила 9 замовлень на суму від 5 до 25 грн. оплатила всі і мені потрібно було їх всі відправити 9 посилками нової пошти))). Я повідомив про це клієнтку. Вона сказала, відмінити замовлення вона зробить одне. І за відмінені замовлення аккаунт заблокували) Ідіотський сервіс! Служба підтримки — 0.

2.0
Віталій1 лет назад

Комісії і самовільне зняття комісії

Цікава штука на ізі пов\’язана із зняттям комісії за продаж. Нічого проти немаю, але є одне але — зняття коштів відбувається з Вашого прив\’язаного карткового рахунку без Вашого відома. Тобто кошти можуть зняти в будь-який момент після завершення угоди без Вашого дозволу на це, наприклад у вигляді якогось сповіщення. Моделюємо ситуацію, що прив\’язана кредитна картка і у Вас на момент зняття лише кредитні кошти. Комісії за продаж ідуть у відсотках і коли продаєш щось дороге, відповідно й комісія велика. Може спокійно бути півтисячі грн. У Вас знімають самовільно кредитні кошти, про що можете і не здогадуватися і у Вас пізніше із-за відсотків сума стає ще більшою.
Також цікавить, як таке можливо, що Вашими коштами розпоряджається третя сторона в односторонньому випадку? На мої запити, що я нічого не підписував і не погоджував, просто скинули розділ 5 їх угоди. Вперше таке зустрічаю і потрібно задуматися. Є інші площадки на кшталт skylots.org, там продумано розумно. продав — нароховується фіксована комісія за продаж. Вибираєш сам коли і як хочеш оплатити. Якщо сума боргу перевищує якийсь ліміт і ти довго не оплачуєш, то просто блокують можливість продавати.
На ізі близько 4-х років. Із-за того, що велика комісія, змушений підвищувати вартість товару для покупця, який має перекрити хоча б частково цю комісію.
Сайт потроху йде на дно за відомим маршрутом зі своєю ненажерливістю.
З самого початку задумка сайту була гарною, але менеджмент все зробив для того, щоб він став помийкою. Вибачте, накипіло.

+ Достоинства

мало

- Недостатки

ненажерливість та менеджмент

1.0
Николай2 лет назад

izi.ua - площадка для мошенников

Площадка для мошенников. Если отказался продать товар мошеннику — ставят негативный отзыв. Если поставишь негативный отзыв мошеннику — администрация его удалит. На вопрос почему у него удалили а у меня оставили отвечают хренью в стиле \»удалили потому что он попросил. Чтобы мы удалили отрицательный отзыв покупателя — договоритесь с ним\». Супер!!! Договоритесь с мошенником!!!

+ Достоинства

Ниже дна.

- Недостатки

Сплошные мошенники во главе с администрацией сайта.

Сайты отзывы

Zolotar ювелирный интернет-магазин отзывы
5.0
1 отзывов
Taxi.kz отзывы
5.0
4 отзывов
cvmaker.com.ua отзывы
1.0
2 отзывов
iDom Store & Service отзывы
5.0
5 отзывов
Sefil.ru отзывы
4.0
1 отзывов
Toplancer.net отзывы – биржа фриланса
4.0
5 отзывов
konkretka.com отзывы
5.0
1 отзывов
Zeusdoc отзывы
1.0
54 отзывов
ua-tao отзывы ‒ интернет-магазин китайских товаров
1.0
18 отзывов