Подать жалобу на компанию

Хочу.Юа отзывы

4.5

Жіночий журнал — Все про моду, красу та шоубізнес. Актуальні новини з життя зірок, свіжі гороскопи та кулінарні рецепти

ЧАВО о Хочу.Юа отзывы

Рекомендуют ли клиенты Хочу.Юа отзывы?

Мнение клиентов компании Хочу.Юа отзывы: 5 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 4.5

Какая репутация Хочу.Юа отзывы?

5 клиентов Хочу.Юа отзывы оценили компанию на 4.5 из 5

12 просмотров
5 отзывов
Уточняется Уточняется
4.0
Ірина1 месяцев назад

Жіночий журнал Хочу

Я досить зайнята людина: за роботою і домашніми клопотами рідко коли вдається викроїти для себе годинку-другу на спортзал. І на жаль, останнім часом це стало помітно(( Оскільки зайвих годин у добі не намалюєш, почала шукати якісь прості вправи для домашніх тренувань та розминки в офісі, коли шия остаточно затікає, і зупинилася саме на цьому сайті. Хоч тут і небагато інформації, але мені подобається, що статті досить короткі і без зайвих слів — якщо у заголовку пише, що це 10-хвилинне тренування для спини, то так і є: всередині точно буде відео на 10 хвилин, а не купа нікому не потрібного тексту. Для мене це цінно!

- Недостатки

Мало статей про фізичні вправи та відео до них, хотілось би більше різноманіття

5.0
Любов2 месяцев назад

Жіночій журнал \"Хочу\" - відгук

З жіночим журналом \»Хочу\» ми знайомі вже давненько, рочків з 10 Приємно, що нарешті оновили дизайн і команду підібрали гарну — читаю майже всі статті, бо дійсно цікаво і пізнавально! Великим плюсом їм у карму, що перестали писати про \»сусідів\» із півночі — в нас і самих вистачає талановитих людей, яким все під силу!
Молодці — рухайтесь в тому ж напрямку і скоро обженете ТСН з їхніми чупакабрами!

5.0
Тетяна3 месяцев назад

Жіночий журнал Хочу юа

З Хочу.ua я вже багато років — ще з того моменту, коли на сайті був форум) За останні 5 років сайт помітно змінився і найперше, що хочеться відзначити — там нарешті з’явилася українська версія! Дивно, що так довго з цим тягнули, але добре, що хоч так…

Багато цікавого дізналася за цей час — і про здоров’я, і про дієти, і про догляд за дітьми. Окремо хочеться похвалити редакторів за нормальний вигляд новин — помилки, звичайно, трапляються, але в порівнянні з іншими сайтами, хоча б читати можна без сліз. Видно, що слідкують за тенденціями, бо час від часу з’являються якісь нові рубрики на сайті — сад і город, наприклад, навіть моя мама підчитує) а я трохи підсіла на модні поради.

Словом, рекомендую!

5.0
Оксана3 месяцев назад

Жіночий портал \"Хочу\"

Дуже крутий сайт! знайшла його нещодавно і надзвичайно цьому рада)) На Хочу багато класних рецептів, які навіть — я не великий любитель готувати, з легкістю повторюю. Чоловік задоволений, а це — головне! Дуже подобається рубрика \»Кулінарні лайфхаки\» — я ще стільки корисного за все своє життя не дізнавалася, як за останній місяць! Молодці автори — гарна підбірка справді корисної інфи!

5.0
Катерина4 месяцев назад

Жіночий журнал \"Хочу\" - відгук

Обожнюю цей журнал! Особливо читати про останні скандали/інтриги/розслідування шоубізні))) Прикольно, що автори не тільки відомих артистів тягнуть на сайт, а й про нові імена розказують хто є хто! Класно подані й інші теми: лайфхаки, поради по одягу, про сім\’ю часто читаю і про стосунки з чоловіком і дітьми. Головне, що все цікаво і зрозуміло. Класна рубрика \»Дизайн\» — часом такі круті ідеї трапляються, що хочеться знову почати ремонт у квартирі!))))

+ Достоинства

Цікаво, актуально, зрозуміло, багато корисної інформації і порад

- Недостатки

Окрім реклами, не помітила