Подать жалобу на компанию

Хочу.Юа отзывы

5.0

Жіночий журнал — Все про моду, красу та шоубізнес. Актуальні новини з життя зірок, свіжі гороскопи та кулінарні рецепти

ЧАВО о Хочу.Юа отзывы

Рекомендуют ли клиенты Хочу.Юа отзывы?

Мнение клиентов компании Хочу.Юа отзывы: 3 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 5

Какая репутация Хочу.Юа отзывы?

3 клиентов Хочу.Юа отзывы оценили компанию на 5 из 5

6 просмотров
3 отзывов
Уточняется Уточняется
5.0
Тетяна2 недель назад

Жіночий журнал Хочу юа

З Хочу.ua я вже багато років — ще з того моменту, коли на сайті був форум) За останні 5 років сайт помітно змінився і найперше, що хочеться відзначити — там нарешті з’явилася українська версія! Дивно, що так довго з цим тягнули, але добре, що хоч так…

Багато цікавого дізналася за цей час — і про здоров’я, і про дієти, і про догляд за дітьми. Окремо хочеться похвалити редакторів за нормальний вигляд новин — помилки, звичайно, трапляються, але в порівнянні з іншими сайтами, хоча б читати можна без сліз. Видно, що слідкують за тенденціями, бо час від часу з’являються якісь нові рубрики на сайті — сад і город, наприклад, навіть моя мама підчитує) а я трохи підсіла на модні поради.

Словом, рекомендую!

5.0
Оксана1 месяцев назад

Жіночий портал \"Хочу\"

Дуже крутий сайт! знайшла його нещодавно і надзвичайно цьому рада)) На Хочу багато класних рецептів, які навіть — я не великий любитель готувати, з легкістю повторюю. Чоловік задоволений, а це — головне! Дуже подобається рубрика \»Кулінарні лайфхаки\» — я ще стільки корисного за все своє життя не дізнавалася, як за останній місяць! Молодці автори — гарна підбірка справді корисної інфи!

5.0
Катерина1 месяцев назад

Жіночий журнал \"Хочу\" - відгук

Обожнюю цей журнал! Особливо читати про останні скандали/інтриги/розслідування шоубізні))) Прикольно, що автори не тільки відомих артистів тягнуть на сайт, а й про нові імена розказують хто є хто! Класно подані й інші теми: лайфхаки, поради по одягу, про сім\’ю часто читаю і про стосунки з чоловіком і дітьми. Головне, що все цікаво і зрозуміло. Класна рубрика \»Дизайн\» — часом такі круті ідеї трапляються, що хочеться знову почати ремонт у квартирі!))))

+ Достоинства

Цікаво, актуально, зрозуміло, багато корисної інформації і порад

- Недостатки

Окрім реклами, не помітила