Подать жалобу на компанию

Green Planet сонячні електростанції, установка і обслуговування

5.0

GREN PLANET — установка та обслуговування сонячних електростанцій. Автономні та мережеві, гібрідні сонячні станції під ключ для фізичних і юридичних осіб з повним документальним супроводженням. Підключення до «зеленого тарифу». Компанія також надає клінінгові послуги сонячних станцій, мийка, продувка, нанесення захисного напилу та технічне обслуговування.

ЧАВО о Green Planet сонячні електростанції, установка і обслуговування

Рекомендуют ли клиенты Green Planet сонячні електростанції, установка і обслуговування?

Мнение клиентов компании Green Planet сонячні електростанції, установка і обслуговування: 1 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 5

Какая репутация Green Planet сонячні електростанції, установка і обслуговування?

1 клиентов Green Planet сонячні електростанції, установка і обслуговування оценили компанию на 5 из 5

9 просмотров
1 отзывов
Уточняется Уточняется
5.0
Андрій1 недель назад

Чесна думка про компанію Green planet

Давно було бажання написати відгук про компанію Грін Планет. Працював я з ними рік назад. Тоді я ще й гадки не мав, на скільки сьогодні мене буде виручати сонячна електростанція. Я маю будинок у сільській місцевості, і ідея обладнати його сонячною електростанцією прийшла до мене само собою на фоні постійних перепадів напруги та частого відключення світла взагалі. Сусіди, які вже встановили сонячні панелі порекомендували мені Грін Планет.
Я звернувся до представника, ми поспілкувались, я почув достатньо цікавої інформації по станціям, підібрали мені необхідне обладнання, прорахували кількість панелей та вартість самої станції. Для мене головне, що компанія повністю займалась всіма питаннями: обладнання, кріплення, оформлення паперів, договір та ін. Саме на це я і розраховував. Вони повністю зробили свою роботу бездоганно.
Хочу подякувати всій команді компаніїї, ви майстри свого діла, все зроблено професійно та якісно. Завдяки вам, я сьогодні маю стабільне власне живлення і не залежу від зовнішніх обставин зі світлом.