Подать жалобу на компанию

Green Planet сонячні електростанції, установка і обслуговування

5.0

GREN PLANET — установка та обслуговування сонячних електростанцій. Автономні та мережеві, гібрідні сонячні станції під ключ для фізичних і юридичних осіб з повним документальним супроводженням. Підключення до «зеленого тарифу». Компанія також надає клінінгові послуги сонячних станцій, мийка, продувка, нанесення захисного напилу та технічне обслуговування.

ЧАВО о Green Planet сонячні електростанції, установка і обслуговування

Рекомендуют ли клиенты Green Planet сонячні електростанції, установка і обслуговування?

Мнение клиентов компании Green Planet сонячні електростанції, установка і обслуговування: 4 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 5

Какая репутация Green Planet сонячні електростанції, установка і обслуговування?

4 клиентов Green Planet сонячні електростанції, установка і обслуговування оценили компанию на 5 из 5

95 просмотров
4 отзывов
Уточняется Уточняется
5.0
Виталик2 месяцев назад

Отлично!!!

Система действительно очень интересная, главное — что у меня есть свет и тепло и все будет работать вне зависимости от погоды или же веерных отключений. Очень доволен результатом и надеюсь, что и дальше буду радоваться установленной солнечной электростанции. Спасибо!

5.0
Марія7 месяцев назад

Рекомендую

Мені сподобалось, як в компанії оперативно виконали моє замовлення.
Встановили сонячні панелі через пару тижнів після виїзду спеціалістів на ділянку.
Дуже швидко і якісно.

5.0
Константин1 лет назад

Я доволен, могу рекомендовать

Долго очень думал по поводу электростанции, но летом все же решился установить. Да, это не дешевое удовольствие, но если посчитать то, что сразу идет экономия средств за электроэнергию — то плюсы будут очевидными. Еще и заработок на этом получается благодаря зеленому тарифу. Могу в целом сказать, что сейчас я не просто рад, а неимоверно рад тому, что все же установил электростанцию, потому что без света наш город может быть и несколько суток. Вы еще думаете? Не думайте, а ставьте — потом себе же спасибо скажете за решительность и выгодное вложение в будущее.
Отдельно хочу сказать спасибо менеджеру Александру, потому что благодаря нему я четко понял какие расходы и какие доходы предстоят. Именно он мне помог определиться и подобрать ту мощность, которая для моего дома оптимальная, чтоб не переплачивать.
Я доволен. Спасибо вам большое!!!

+ Достоинства

Относительно недорого, быстро. Подробная консультация.

- Недостатки

Не обнаружено.

5.0
Андрій1 лет назад

Чесна думка про компанію Green planet

Давно було бажання написати відгук про компанію Грін Планет. Працював я з ними рік назад. Тоді я ще й гадки не мав, на скільки сьогодні мене буде виручати сонячна електростанція. Я маю будинок у сільській місцевості, і ідея обладнати його сонячною електростанцією прийшла до мене само собою на фоні постійних перепадів напруги та частого відключення світла взагалі. Сусіди, які вже встановили сонячні панелі порекомендували мені Грін Планет.
Я звернувся до представника, ми поспілкувались, я почув достатньо цікавої інформації по станціям, підібрали мені необхідне обладнання, прорахували кількість панелей та вартість самої станції. Для мене головне, що компанія повністю займалась всіма питаннями: обладнання, кріплення, оформлення паперів, договір та ін. Саме на це я і розраховував. Вони повністю зробили свою роботу бездоганно.
Хочу подякувати всій команді компаніїї, ви майстри свого діла, все зроблено професійно та якісно. Завдяки вам, я сьогодні маю стабільне власне живлення і не залежу від зовнішніх обставин зі світлом.