Подать жалобу на компанию

Фішка Кременчук отзывы

5.0

Мобільні пристрої та аксесуари

ЧАВО о Фішка Кременчук отзывы

Рекомендуют ли клиенты Фішка Кременчук отзывы?

Мнение клиентов компании Фішка Кременчук отзывы: 3 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 5

Какая репутация Фішка Кременчук отзывы?

3 клиентов Фішка Кременчук отзывы оценили компанию на 5 из 5

3 просмотров
3 отзывов
Уточняется Уточняется
5.0
Дмитро3 день назад

ремонт ноутбуків Кременчук

Останнім часом став помічати «підвисання» ноутбука, до того ж сказати, що ноут зовсім древній, то ні, п\’ять років всього в роботі. Буває так, що навіть браузер не можу запустити без перезавантаження. А це весь час. Вирішив віддати в ремонт. Почитав відгуки сервіс Фішка ремонт ноутбуків Кременчук і вирішив до них звернутися. Поспілкувався з менеджером, пояснив проблему, мені запропонували провести діагностику і вже після дивитися, що буде потрібно для виправлення помилок. Ноутбук залишив, чекаю дзвінка від сервіс Фішка про готовність.

5.0
Тетяна6 день назад

Заміна скла дисплея Кременчук

Я чомусь була переконана, що заміна скла дисплея на телефоні це «дороге задоволення» і потягне за витратами як половина вартості самого телефону, ось і не поспішала з ремонтом телефону. Подружка підказала, що читала відгуки Фішка сервіс Кременчук і виявляється вони займаються такими проблемами, як у моєму випадку. Я звернулася за консультацією до сервісу Фішка, менеджер все в деталях розповів і я зважилася — заміна скла дисплея вже просто «горіла». За часом на все пішло три години. Я задоволена результатом. Рекомендую.

5.0
Ірина1 недель назад

Ремонт телефонів Кременчук

Вирішила спробувати себе в новому амплуа — вести власний блог. І, як часто буває, у найневідповідніший момент починає підводити техніка, то телефон впав, то акумулятор на павері не тягне. Вирішила знайти сервіс, щоб швидко, якісно і близько до дому. Друг порадив Фішка Сервіс. Глянула в неті відгуки Фішка сервіс Кременчук і багато які з них були позитивними. Проконсультувалася з менеджером по сервісу і залишилася задоволена результатом. Що було зроблено: заміна захисного скла на планшеті і заміна акумулятора на телефоні. Рекомендую сервіс телефонів у Кременчуці.