Подать жалобу на компанию

ФайноБуд отзывы

4.5

Компания «ФайноБуд» оказывает комплексные ремонтно-строительные услуги в Киеве и Киевской области. Решение задач любых объемов и сложности: от создания дизайн-проекта и просчета сметы, до полной сдачи завершенного объекта «под ключ». В компании «ФайноБуд» на всех этапах строительства мы привлекаем к работе только квалифицированных специалистов, которые работают в нашей фирме уже не первый год и знают все тонкости и нюансы своей профессии. У нас есть штатные сотрудники для выполнения любых, даже самых сложных задач. Это позволяет качественно и в срок выполнять необходимый объем работ. Так как постройка или ремонт дома – это значительное мероприятие в жизни любого человека, требующее немалых денежных средств, очень важно чтобы строительство взяла на себя компания, которая хорошо разбирается в строительных технологиях и строительных материалах.

ЧАВО о ФайноБуд отзывы

Рекомендуют ли клиенты ФайноБуд отзывы?

Мнение клиентов компании ФайноБуд отзывы: 7 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 4.5

Какая репутация ФайноБуд отзывы?

7 клиентов ФайноБуд отзывы оценили компанию на 4.5 из 5

40 просмотров
7 отзывов
Уточняется Уточняется
4.0
Yogurt871 недель назад

все ок але е але

Ремонт був здійснений якісно, але виникли незначні проблеми з дотриманням термінів, що трохи підтримало загальний враження. Вартість ремонту виявилася високою, особливо з урахуванням дизайн-проекту, але ціни в компанії розумні. Бажано було б більш відповідальний підхід до контролю за термінами. Можливо, це просто нещастя, адже взагалі робота сподобалася, і всі залишилися задоволені.

+ Достоинства

якість

- Недостатки

сроки зірвані

5.0
Ирина Мужко4 недель назад

Все нравится

Ми з чоловіком вирішили зробити ремонт у нашій не новій двокімнатній квартирі. За порадою друзів обрали компанію \»Файнобуд\». Ціна була нормальна, хоч і трошки вища, ніж у частників. Проте, якість ремонту виявилася супер! Робітники були дуже привітні та добросовісні. Вони працювали швидко і уважно. Тепер наша квартира просто перетворилася! Все виглядає як нове і дуже стильно. Ми дуже задоволені обраною компанією і рекомендуємо \»Файнобуд\» всім, хто шукає якісний ремонт за розумну ціну!

+ Достоинства

все

- Недостатки

нема

5.0
Арсен2 месяцев назад

Все дуже гарно

Ремонт квартири став нашим великим викликом. Сусіди затопили нашу стелю, і виникли потіки та жовті плями. Наші колеги порекомендували файнобуд – професіональну компанію з ремонту. Звернулися до них, і були приємно здивовані не лише досвідом, але й вигідною ціною.

Роботники виявилися професіоналами охійні та порядні хлопці. Вони швидко виправили проблеми і зробили все як треба. Ми дуже задоволені результатом)

+ Достоинства

Гарна ціна та якість

- Недостатки

нема

5.0
Олег2 месяцев назад

все добре супер

В серпні того року вирішив відремонтувати свою стару квартиру для здачі в оренду і обрав цю фірму бо Знайомі порекомендували, бо робили з нею ремонт. Результат супер! Ремонт чудовий. Якість робітхороша, а виконання робіт вчасне. Ціни адекватні, без непорозумінь. Дуже задоволений вибором цієї компанії. Якісний ремонт, гарний сервіс і нормальні ціни.

+ Достоинства

все

- Недостатки

нема

5.0
Катюша3 месяцев назад

Супер ремонт

Вирішили робити ремонт квартири на Оболоні. Звернулися до фірми з ремонту . Планування, вибір дизайну, покупка матеріалів – все разом з професіоналами. Було весело обирати кольори та меблі. Дуже велика дяка дизайнеру Юлі- вона супер) Робітники працювали швидко та якісно. Ми дивувались, як наша квартира перетворюється. Зрештою, всі роботи були завершені вчасно. Рекомендуємо цю компанію всім, хто планує ремонт.

+ Достоинства

все

- Недостатки

нема

Загрузить еще