Подать жалобу на компанию

Фабрика меблів Sofas

1.0

Виробник м\’яких меблів

ЧАВО о Фабрика меблів Sofas

Рекомендуют ли клиенты Фабрика меблів Sofas?

Мнение клиентов компании Фабрика меблів Sofas: 2 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 1

Какая репутация Фабрика меблів Sofas?

2 клиентов Фабрика меблів Sofas оценили компанию на 1 из 5

23 просмотров
2 отзывов
Уточняется Уточняется
1.0
Дмитро5 месяцев назад

Маю дуже поганий досвід замовлення у цієї компанії.

Имя: Дмитро

Телефон: 0931510297

Email: [email protected]

Жалоба:
Маю дуже поганий досвід замовлення у цієї компанії. Замовлення пройшло дуже швидко і з позитивними емоціями (тут менеджери спрацювали дуже добре), замовив ліжко з матрасом і наматрасником. Далі спілкування зі мною передали менеджеру по логістиці Анастасії. І от саме з цього моменту почалисчь проблеми. 1. Почались ЗАТРИМКИ СТРОКІВ з виготовлення, потім з доставкою… і постійно щоб дізнатись який саме статус і коли очікувати замовлення мені постійно доводилось писати (це вже говорить про сервіс, точніше його відсутність). 2. Далі, коли вже домовились про дату і часовий проміжок коли можна очікувати доставку. я приіхав на квартиру прочекав 4 години, ДОСТАВКИ так і НЕ БУЛО… дуже з великими проблемами мені вдалось звязатись з Анастасією щоб запитати чого немає доставки. Мені сказали що зламалась машина в іншому місті… тобто машина зламалсь в іншому місті, а я 4 години сиджу в пустій квартирі як дурак чекаю на ліжко, а менеджер з логістики не може про це попередити. 3. перенесли дату доставки. на цей раз хлопці привезли зібрали і наче все ок… АЛЕ упс! вони ПРИВЕЗЛИ НЕ КОМПЛЕКТ. не було наматрасника. сказали що відділ логістики (тут знову привіт Анастасії) відправить по пошті. Як ви можете зрозуміти, через те що я пишу цей відгук, наматрацник я так і НЕ ОТРИМАВ за більше ніж 3 МІСЯЦІ (від дати замовлення)! 4. На протязі місяця я кожні декілька днів писав Анастасії, від якої почав отримувати відповідь в кращому випадку раз на тиждень з якоюсь сухою відповіддю типу \\\»поставки затримуються\\\». І щоб дізнатись на скільки мені доводиться знову чекати тиждень, але чіткої відповіді так і не має. 5. Вирішив НАПИСАТИ ВІДГУК В їхньому ІНСТАГРАММІ (трошки задіяти публічність), щоб там \\\»заворушились\\\» і звернули увагу на проблему (бо з першого погляду може здатись що тут проблема в людині). Але мій ВІДГУК БУВ ВИДАЛЕНИЙ буквально через 2хвилини А Я ЗАБЛОКОВАНИЙ. Така реакція дає зрозуміти що подібні випадки

1.0
Дмитро6 месяцев назад

Не отримав повне замовлення. Ігнорування скарг. Шахрайство.

Маю дуже поганий досвід замовлення у цієї компанії.
Замовлення пройшло дуже швидко і з позитивними емоціями (тут менеджери спрацювали дуже добре), замовив ліжко з матрасом і наматрасником.
Далі спілкування зі мною передали менеджеру по логістиці Анастасії.
І от саме з цього моменту почалисчь проблеми.
1. Почались ЗАТРИМКИ СТРОКІВ з виготовлення, потім з доставкою… і постійно щоб дізнатись який саме статус і коли очікувати замовлення мені постійно доводилось писати (це вже говорить про сервіс, точніше його відсутність).
2. Далі, коли вже домовились про дату і часовий проміжок коли можна очікувати доставку. я приіхав на квартиру прочекав 4 години, ДОСТАВКИ так і НЕ БУЛО… дуже з великими проблемами мені вдалось звязатись з Анастасією щоб запитати чого немає доставки. Мені сказали що зламалась машина в іншому місті… тобто машина зламалсь в іншому місті, а я 4 години сиджу в пустій квартирі як дурак чекаю на ліжко, а менеджер з логістики не може про це попередити.
3. перенесли дату доставки. на цей раз хлопці привезли зібрали і наче все ок… АЛЕ упс! вони ПРИВЕЗЛИ НЕ КОМПЛЕКТ. не було наматрасника. сказали що відділ логістики (тут знову привіт Анастасії) відправить по пошті. Як ви можете зрозуміти, через те що я пишу цей відгук, наматрацник я так і НЕ ОТРИМАВ за більше ніж 3 МІСЯЦІ (від дати замовлення)!
4. На протязі місяця я кожні декілька днів писав Анастасії, від якої почав отримувати відповідь в кращому випадку раз на тиждень з якоюсь сухою відповіддю типу \»поставки затримуються\». І щоб дізнатись на скільки мені доводиться знову чекати тиждень, але чіткої відповіді так і не має.
5. Вирішив НАПИСАТИ ВІДГУК В їхньому ІНСТАГРАММІ (трошки задіяти публічність), щоб там \»заворушились\» і звернули увагу на проблему (бо з першого погляду може здатись що тут проблема в людині). Але мій ВІДГУК БУВ ВИДАЛЕНИЙ буквально через 2хвилини А Я ЗАБЛОКОВАНИЙ. Така реакція дає зрозуміти що подібні випадки у них є нормою і налагоджений певний алгоритм дій.
тож, Я ні кому НЕ

+ Достоинства

ліжко я отримав, хоч і не в повній комплектаціі.

- Недостатки

не повна комплектація замовлення. ігнорування скарг, дуже погана коммунікація логістики, блокування в соц мережах коли звертаюсь туди з проблемою. шахрайство