Подать жалобу на компанию

Educate Agency отзывы

5.0

Educate Agency — це динамічна освітня компанія, що успішно діє протягом останніх 8 років та займає визначне місце у сфері підготовки абітурієнтів до вступу до навчальних закладів Словаччини, особливо після 9-го та 11-го класів. Наша головна мета — розширення можливостей в галузі освіти і висвітлення для українських абітурієнтів можливості отримати якісну освіту абсолютно безкоштовно за кордоном. Наш колектив, перейшовши весь шлях вступу, розуміє всі тонкощі та труднощі, які можуть зустрітися на цьому шляху, і саме це робить нас експертами у цій галузі. Наша професійна команда, налічуючи 60 менеджерів, більшість з яких знаходяться безпосередньо в Словаччині, пропонує ефективну підтримку та адаптацію для студентів з метою досягнення їхніх освітніх цілей. Educate Agency — це ваш надійний партнер у подорожі до вищої освіти за кордоном. Ми поруч з вами на кожному кроці, від першого звернення до першого дня в університеті, готові надати вам всебічну підтримку і допомогу.

ЧАВО о Educate Agency отзывы

Рекомендуют ли клиенты Educate Agency отзывы?

Мнение клиентов компании Educate Agency отзывы: 2 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 5

Какая репутация Educate Agency отзывы?

2 клиентов Educate Agency отзывы оценили компанию на 5 из 5

74 просмотров
2 отзывов
Уточняется Уточняется
5.0
Дарина Дарина2 месяцев назад

Буду вдячна вам усе життя.

Ще кілька років тому я й уявити не могла, що буду вчитися за кордоном, а зараз уже тримаю в руках диплом міжнародного зразка і їду на роботу за професією в Лондон. Фантастика! Буду вдячна вам усе життя.

5.0
Микита Гикало Микита Гикало6 месяцев назад

Гарні враження

Уже чули купу хороших відгуків про educate.agency, ось в одних знайомих їхня донька вже два роки в Словаччині вчиться. Наш малий поки що в дев\’ятому, але око вже прикидаємо на майбутнє. Європейська освіта — це шанс йому світ показати, тож цю школу на замітку взяли.