Подать жалобу на компанию

Доминикана ПРО

5.0

Экскурсионное агенство в Доминикане

ЧАВО о Доминикана ПРО

Рекомендуют ли клиенты Доминикана ПРО?

Мнение клиентов компании Доминикана ПРО: 5 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 5

Какая репутация Доминикана ПРО?

5 клиентов Доминикана ПРО оценили компанию на 5 из 5

191 просмотров
5 отзывов
Уточняется Уточняется
5.0
Наталья Наталья2 лет назад

Екскурсія дуже сподобалась

Саона Deluxe це просто крута екскурсія. Збулась моя дитяча мрія, я побувала на острові баунті та у місті художників. Ціна екскурсії невелика у порівнянні з тим, що входить у її вартість. Вона була настільки насичена, ніколи було сумувати. По перше цей крутий пляж на острові Саона, вдосталь накупались, позагорали та встигли зробити багато фото. По друге місто художників, таке цікаве та незвичне. Також нас нагодували обідом та пригощали коктейлями, зголодніти не встигли. І взагалі рівень сервісу дуже добрий, гід цікаво все розповідав, був час для себе на пляжі, ніхто не заважав, цікавились чи все сподобалось.

+ Достоинства

насиченість екскурсії

- Недостатки

на пляжі була не тільки наша група

5.0
Елена Елена2 лет назад

Відпочили разом із сином

Екскурсію Світ мавп обирав син, він їх обожнює, ще це не звичайні мавпи, а особлива порода Саймірі, вони дуже грайливі та дружелюбні. Вдосталь надивившись на мавпочок та погравшись із ними, ми поїхали на фабрику какао Каса-дель-Коко. Нам показали як виготовляють кокосове масло, також нас пригощали смачною кавою, фруктами та шоколадом. Але на цьому ми не зупинилися, син вмовив мене прокататися по канатній дорозі, я не одразу погодилась, але син не відступав. Ми це зробили по черзі, скажу одразу страшно, а потім перехоплює дух від захвату та щастя. Дякую гідам, що так цікаво провели з нами цей день та приємний сервіс.

+ Достоинства

професійні гіди, сподобалась організація екскурсії

- Недостатки

не знайшла

5.0
Галина2 лет назад

Політ на гелікоптері

Ми з моїм хлопцем поїхали у Домінікану на відпочинок. Для мене взагалі це була перша закордонна подорож, тому це було дуже хвилююче. На острові мій хлопець зробив мені сюрприз та замовив політ на гелікоптері до водопаду Ла Халда. Ми летіли пів години до пляжу, але мені здавалося вічність. Навкруги така краса, лазурне море, пляжі, зелень, неймовірна краса. Відчуваєш себе птахом. Ми прилетіли на пляж Есмеральда, там ми перекусили та мій хлопець зробив мені пропозицію. Я була дуже щаслива, тому що в такий момент була у такому красивому місці. Назад ми летіли та роздивлялися околиці навколо. Нам дуже сподобався цей політ на гелікоптері.

+ Достоинства

Гарний сервіс

- Недостатки

Не виявила

5.0
Юлія2 лет назад

Чорний пісок то любов

Мені до сьогодні не віриться, що я була в Домінікані на пляжі з чорним піском. А це тому, що ми з подругою забронювали ще вдома екскурсію Салінас. Також ми бачили рожевих фламінго, як вони здіймаються над Карибським морем, це просто фантастика. А соляні рожеві озера, вони дивовижні, стільки фоток зробили з подругою! Також були в містечку Бані, столиці манго, я взагалі його обожнюю, а тут вони такі смачні, що неможливо ними насолодитися. В готель ми поверталися через місто Санто-Домінго, столицю Домінікани. У нас був чудовий гід, який навіть надав нам крем для засмаги. І взагалі сервіс у них крутий, вода завжди є, купувати не потрібно, на всі питання відповідають.

+ Достоинства

Гарний сервіс, є питна вода, купувати не потрібно

- Недостатки

Не знайшла

5.0
Анна2 лет назад

Риболовля в Домінікані

Мій чоловік екстремал, і на відпочинку також вирішив не просто купатися і загоряти на пляжі. Ми поїхали з ним на екстремальну риболовлю. Якщо чесно, я не одразу погодилася, але потім зрозуміла що даремно я не хотіла. Туди ми вдягнули закриті речі, так як ми були у відкритому морі і щоб не згоріти додатково. З нами були професійні рибаки, так що вони нам допомагали і підказували як правильно що робити. Ми навіть впіймали рибу, і потім вже на березі в ресторані нам приготували наш улов. Нам дуже сподобалась ця риболовля, є в ній щось особливе.

+ Достоинства

Велика кількість екскурсій

- Недостатки

Важко обрати одну екскурсію

Отзывы о турагентствах

Нетюленьи Путешествия
5.0
2 отзывов
ПРОМ-ЮА ГРУП отзывы,prom ua group отзывы
5.0
9 отзывов
Coral Travel (Корал Тревел) отзывы – туроператор Украины
2.0
6 отзывов
TUI Ukraine отзывы – путешествия по миру с крупнейшим туроператором
3.0
3 отзывов
Tickets.ua отзывы
0.0
0 отзывов