Подать жалобу на компанию

Департамент Киберзлочинності СБУ

1.0

Департамент Киберзлочинності СБУ

ЧАВО о Департамент Киберзлочинності СБУ

Рекомендуют ли клиенты Департамент Киберзлочинності СБУ?

Мнение клиентов компании Департамент Киберзлочинності СБУ: 1 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 1

Какая репутация Департамент Киберзлочинності СБУ?

1 клиентов Департамент Киберзлочинності СБУ оценили компанию на 1 из 5

89 просмотров
1 отзывов
Уточняется Уточняется
1.0
Шептун2 лет назад

За скоєння крадіжки криптовалюти Печерським судом міста Києва....

ДБР встановило причетність співробітників Кибердепартаменту СБУ до незаконного заволодіння грошовими коштами підприємця, який займався торгівлею криптовалют на біржах.
Так звані кібера, володіючи достовірною інформацією, що підприємець має значні грошові кошти, фактично створили злочинну групу, з числа керівного складу оборотнів СБУ, вирішили викрасти криптовалюту останнього, застосувавши силу — викрали підприємця.

Продовжуючи залякування та погрожуючи, висунули останньому в рішучій формі завідомо протиправну вимогу передати 200 000 доларів США! Цинічність ситуації в тому, що підприємець, такою сумою грошових коштів не володів, і повідомив про наявність у нього лише … 40 000 доларів США. Мало..
Перебуваючи фактично на постійному примусовому допиті, лежачі на підлозі службового автомобіля співробітників Кибердепартаменту СБУ, на протязі декількох годин отримуючи постійні погрози і побої, останній вимушений був погодитись передати їм віртуальний актив (криптовалюту Bitcoin) у кількості 7,5 одиниць, які він мав у своєму розпорядженні, вартість яких на даний час складає близько 350 000 доларів США.
Діючі співробітники Кибердепартамента СБУ підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 365, ч. 2 ст. 186, ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 28 ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 146-1, ч. 1 ст. 366 КК України.
Подальшу долю викритих фігурантів та їх спільників визначить суд.
Далі буде!

https://vkursi.pro/vsudi/decision/96433464