Подать жалобу на компанию

Boss Auto Ukraine отзывы ‒ автодилер с аукционов США

1.0

Boss Auto Ukraine отзывы, Boss Auto Ukraine отзывы покупателей, Boss Auto Ukraine пригон авто, Босс Авто Украина отзывы, авто США Boss Auto Ukraine

Boss Auto Ukraine ‒ официальный поставщик автомобилей с главных аукционов США. Компания Boss Auto Ukraine предлагает весь спектр услуг по пригону и оформлению транспортных средств. Кроме того, у дилера можно продать собственный автомобиль или выставить его на аукционы, которые являются партнерами Boss Auto Ukraine.

При оформлении договора на пригон авто из США «под ключ», компания Boss Auto Ukraine обязуется взять на себя не только доставку машины, но и решение вопросов с таможней и постановку авто на учет в Украине. Однако недовольные покупатели в отзывах пишут, что фирма не выполняет своих обещаний, а стоимость услуг может резко возраст по неизвестным причинам.

Узнать больше можно на официальном сайте организации bossautoukraine.com.ua. Здесь же вы найдете онлайн-калькулятор, который позволяет самостоятельно посчитать, сколько будет стоить пригон авто с аукционов США.

ЧАВО о Boss Auto Ukraine отзывы ‒ автодилер с аукционов США

Рекомендуют ли клиенты Boss Auto Ukraine отзывы ‒ автодилер с аукционов США?

Мнение клиентов компании Boss Auto Ukraine отзывы ‒ автодилер с аукционов США: 5 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 1

Какая репутация Boss Auto Ukraine отзывы ‒ автодилер с аукционов США?

5 клиентов Boss Auto Ukraine отзывы ‒ автодилер с аукционов США оценили компанию на 1 из 5

304 просмотров
5 отзывов
Уточняется Уточняется
1.0
Роман Ковтін1 недель назад

BOSS AUTO AFERUSTU

Таких аферів я давно не бачив, почались наші відносини дуже позитивно, а закінчення як завжди коли справу маєш з такими людиноподібними, особливо коли поспілкувався з Денисом який представився головнив в Бос авто я для себе зрозумів що вляпався(мав ознаки наркотичного спяніння, озирався кожну хвилину) так і сталося, по закінченню можу сказати що авто вийшло на 4800 тисяч доларів дорожче чим було оголошено до початку співпраці. Так як я знаходжусь на передовій 5 місяць то фізично немає часу вияснювати відносини, однак все ще попереду. В країні війна, а хлопці у вишиванках несоромляться так дешево кидати. Висновки мають запамятатися усім сторонам.

1.0
Дмитро1 месяцев назад

Краще обходіть десятою дорогою

Не рекомендую. Не знаю за офіс у Чернівцях, але моя історія почалась з менеджера з Франківська (їх є купа на olx та autoria під виглядом звичайних продавців) і закінчилась ремонтом у Львові у Defektovka.
1) Строки: зі слів менеджера це 2-2.5 місяці (доставка + ремонт), по факту 5.5 місяця пройшло з моменту аукціону до того часу, як забрали авто
2) Відношення: на етапі пошуку авто все чудово, вам будуть обіцяти все на світі і хімчистку і доставку авто додому, а головне це все буде входити у рамки бюджету. Поступово після отримання оплат їх відношення буде поступово змінюватись у сторону пофігізму і хамства.
3) Вартість: бюджет закладався 16000уо (з них 2000уо повинно було піти на ремонт разом з запчастинами, це зі слів експерта, який оцінює стан авто по фото, коли воно ще в штатах, і ця сума ще бралась із запасом), по факту усього вийшло 21000уо. Якщо ви розумієтесь на вартості запчастин та ремонті, то ви зразу відчуєте неладне. Але це був не мій випадок, я повністю довіряв \»професіоналам\». Як показав гугл на багатьох позиціях коефіцієнт 1.5-2, потім ще переводять у долари, а потім заокруглюють до 5-10. Ніяких чеків і квитанцій.
4) Ремонт: поки авто ще пливе ти оплачуєш запчастини, які 100% пошкодженні та потребують заміни, потім потрібно заплатити 2400грн за діагностику, потім за інші запчастини які були виявлені у процесі діагностики. На вибір два варіанти або нові або б/в, будьте обережні, бо ніяких чеків ви не побачите, декілька разів просив фото або відео звіт куплених запчастин — не скидають. В мене було виявлено декілька запчастин які потрібно було замовляти зі штатів (нові оригінали), доставка до 20 днів, їхали майже 2 місяці, ні трекінгу, ні будь-яких документів. Тобто ще не факт що вони їх просто не чекали і не купували б/в в Україні або Польщі. Замовили в них сертифікацію, після проходження додали до суми 80уо — це два евакуатори по 40уо, хоча про це не попереджують, вішенка на торті — вони заправили авто на 20л, а коли ми забирали авто то бак був порожнім

1.0
Ivan Shamarin2 месяцев назад

шарашкіна контора

Имя: Ivan Shamarin

Телефон: 0669030866

Email: [email protected]

Жалоба:
Привезли мертвую машину. Не соответствует заявленной сумме под ключ с ремонтом. Дороже на 3000 дол. Дешевле купить на авторынке. Еще и срок доставки не месяц- полтора, а 3 месяца.

1.0
Василь7 месяцев назад

бандюгани з 90-х

Хочу поділитися своїм досвідом покупки авто з США через цю компанію.
Найцікавіше починається після доставки авто в Україну. З вами зв\’язується якийсь Андрій з яким ви раніше не спілкувалися і виставляє новий рахунок на 800 доларів більше того який був узгоджений і оплачений перед відправкою авто. Вам на пальцях, невиразно та з нотками агресії в телефонному режимі пояснюють чому ви повинні доплатити ці кошти. Попросив Андрія відмітити в рахунку послуги за які я повинен доплатити але він сказав що не відмічає… В результаті виявилось що доплатити потрібно за стоянку 400, за брокера ще 300 та комісія ще 100. Сума комісії яку я наперед оплатив збільшилась чомусь а послуги брокера виросли в 2 рази поки авто доїжджало до України. До речі про те що потрібно оплатити комісію за переказ коштів 4% ви дізнаєтеся після того як авто вже придбане на аукціоні і відмовитися вже не можете. А про доплату пысля доставки мова взагалі не йшла.
Терміни доставки – «2 місяця якщо з запасом» обіцяних менеджером перетворилися у майже 5 по факту.
Вибрали авто в якому пошкодженими були тільки бампер, фара, крило. При підборі авто менеджер оцінив ремонт у 1200 з новими запчастинами а в більш менш адекватному сервісі виявилось що тільки б/у бампер коштує 500 дол. В процесі підбору виявилось вони не знали що такі автівки бувають тільки задньопривідні (бо орієнтувались тільки на опис сайту аукціону) і відповідно попередня оцінка вартості ремонту була би ще більш неадекватною якби я не підказав менеджеру. Бонус — при перевозці відкручували мабуть колеса та сильно подряпали диски.
Результат. Аналогічне авто в Україні в максимальній комплектації коштує 16 тис. Я за своє в найпростішій комплектації та без ремонту заплатив 17. Ремонт обійшовся ще у 4. Звичайно якщо на соплях все приклеїти щоб авто передати з рук в руки можна було і за дешевше зробити.
Чи погодився би я замовити авто якщо би знав що після доставки потрібно буде оплатити суму яка наперед невідома? Ніколи. Це найбільша афера в яку я в своє

1.0
1 лет назад

Сплошная неразбериха у них происходит

Убили все дедлайны, мыслимые и немыслимые, так ещё и цену подняли на последнем этапе. Молодцы, что ещё скажешь. Машину получила, но сервисом очень недовольна. Спасает ситуацию только то, что такой автомобиль даже с учетом безалаберности Босс Авто получилось купить дешевле, чем на родине.

- Недостатки

Долго ждал, пригнали хлам

Автопригон отзывы

Inter Logistic отзывы ,интер логистик отзывы
0.0
0 отзывов
INTERCAR отзывы – авто из США под заказ
1.0
2 отзывов
AАA Logistics отзывы - покупка и доставка авто из США
1.5
2 отзывов
AKTMOTORS отзывы - автомобиль из США Харьков
2.5
2 отзывов
Elcars отзывы ‒ авто из США в Харькове
2.5
2 отзывов
easyXpress отзывы ‒ пригон авто из Америки
3.0
2 отзывов
USAvtoImport отзывы ‒ доставка и растаможка авто из США
2.5
2 отзывов
Cars Keepers отзывы ‒ покупка авто в США
2.5
2 отзывов
ROLEN отзывы ‒ пригон авто в Киев и Одессу
3.5
2 отзывов