Подать жалобу на компанию

Bayern Verkauf

2.0

Ми компанія \»Bayern Verkauf\» маємо глибоке розуміння процесу купівлі автомобіля в Європі та здійснюємо цей процес максимально якісно та зручно для наших клієнтів, що призводить до постійного збільшення числа нових замовлень.

ЧАВО о Bayern Verkauf

Рекомендуют ли клиенты Bayern Verkauf?

Мнение клиентов компании Bayern Verkauf: 8 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 2

Какая репутация Bayern Verkauf?

8 клиентов Bayern Verkauf оценили компанию на 2 из 5

82 просмотров
8 отзывов
Уточняется Уточняется
5.0
Олег2 недель назад

Позитивний досвід

В мене позитивний досвід роботи з компанією. Пригнали мені Пежо Експерт, як і обіцяли. Навіть швидше ніж домовлялись. Так, довелось робити невеличку передплату, але отримав те що хотів.

5.0
Наталья4 недель назад

не пошкодували що звернулися в цю компанію

Привіт, перший раз користуюся послугами компанії Bayern Verkauf по пригону і розмитненню авто,зробив замовлення,автомобілем задоволений ,робота компанії виконана відмінно ,немає ніяких затримок ,авто відповідало своєму опису і словами фірмі.

1.0
Алексей 1 месяцев назад

Аферисты будет внимательны

Если вам прислали договор советую послушать мое видео https://youtu.be/8DMjgn5eb5s?si=eLmLIYb2GcHm2l8O
Все сумбурно, но я был на эмоциях.

1.0
Марія4 месяцев назад

Відправила їм гроші 2 тижні тому теж, будьте обережні!

Це був для мене шок. Купівля машини мала бути радісною подією, але замість цього стала великим розчаруванням. Я потрапила в ситуацію, де втратила гроші. Повірила в хорошу угоду, а натомість зіткнулася з обманом і втратою грошей. Цей досвід навчив мене бути більш обережною та уважною до деталей під час покупок. Я сподіваюся, що мій досвід допоможе іншим уникнути подібних неприємностей і ухвалювати більш обдумані рішення, особливо коли йдеться про великі покупки. Звичайні шахраї, які знають свою справу як переконати клієнта! Не рекомендую цю компанію!

1 не согласен
1.0
Юрий Юрий4 месяцев назад

Не рекомендую також цю компанію. Це шахраї!

Не рекомендую також цю компанію. Це шахраї Заключили договір, склали довіреність на пригін машини, оплатили розмитнення і пропали з усіх контактів. Будьте обережні! Додавайтеся до нас у групу будемо писати спільну заяву. Знайшов автомобілі в Європі за ціною вищою у 2 рази від вартості в Україні!

1 не согласен
Загрузить еще