Подать жалобу на компанию

Робота за кордоном від Андрія Марисюка отзывы ‒ работа за границей

4.5

Робота за кордоном від Андрія Марисюка отзывы, Робота за кордоном від Андрія Марисюка Украина отзывы, Робота за кордоном від Андрія Марисюка за рубежом, трудоустройство в Робота за кордоном від Андрія Марисюка, Андрий Марысюк работы отзывы

Робота за кордоном від Андрія Марисюка ‒ компания, которое предлагает как гражданам Украины, так и иностранцам  получить вакансию на международном рынке. Компания предлагает трудоустройство в таких странах как Польша и Чехия. Главная задача, которую ставят перед собой сотрудники ‒ это безопасность клиента. Потому каждая вакансия проверяется лично, а соискателю предоставляется круглосуточное сопровождение куратором.

Также одним из основных принципов компании является бесплатная помощь, ведь клиентов ставят на первое место. Именно поэтому здесь можно бесплатно получить разного рода консультации от специалистов — экспертов в сфере трудоустройства. И это не только подбор официальных вакансий, документальное сопровождение, но и помощь в плане побыта и легализации за рубежом.

Компания работает по лицензии Минсоцполитики, поэтому предоставляет услуги только по официальному трудоустройству. В основном варианты работ для разнорабочих на заводах, складах, фабриках, которые не предполагают знания иностранного языка или опыта работы. Соответственно, вакансии могут подойти многим.

Руководитель компании Андрей Марисюк имеет популярный YouTube-канал, на котором делится объяснением главных новостей и изменений в законах, связанных с трудоустройством за рубежом.

Больше информации ‒ на сайте агентства andriym.com или по номерам телефонов +38 068 022 02 01 и +48 732 082 221.

ЧАВО о Робота за кордоном від Андрія Марисюка отзывы ‒ работа за границей

Рекомендуют ли клиенты Робота за кордоном від Андрія Марисюка отзывы ‒ работа за границей?

Мнение клиентов компании Робота за кордоном від Андрія Марисюка отзывы ‒ работа за границей: 84 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 4.5

Какая репутация Робота за кордоном від Андрія Марисюка отзывы ‒ работа за границей?

84 клиентов Робота за кордоном від Андрія Марисюка отзывы ‒ работа за границей оценили компанию на 4.5 из 5

1368 просмотров
84 отзывов
Уточняется Уточняется
5.0
Ярослав4 месяцев назад

Допомогли знайомим на початку війни

Дві мої знайомі по моїм рекомендаціям поїхали в Польщу ще на початку війни разом з дітьми. Вони не хотіли їхати наобум, бо показували що біженців селять в спортзалах, тому для них важливо було точно знати куди вони їдуть. В одному з відео я побачив як Андрій Марисюк пропонує разом з своїми партнерами допомогу в поселенні жінкам з дітьми в Польщі. Свого першого разу поїхав в Польщу від нього і він мене не обманув, ну тобто ніяких шахрайств не було, тому я запропонував Оксані й Марині спробувати набрати і самим все почути, що там пропонується. Я так зрозумів що їм пропонувалося житло ,а ці компанії потім подавали на допомогу від держави і таким чином це було вигідно всім сторонам. Дівчата з дітьми вже повернулися додому, вони живуть в Тернопільській області. Я зараз на роботі в Гостомелі, працюю в люльці на утепленні фасадів. Але дзвонили і мені дякували і знаю що тому менеджеру Олегу від Марисюка, який їх направляв дзвонили дякували. І ця ситуація знаєте для мене стала ще одним доказом що агенція хороша, ясна річ вони свою користь мають, бо безкоштовно робити ніхто не буде. Але хоча б не наживаються як то буває.

+ Достоинства

стараються допомогти, не наживаються, нормальна робота

- Недостатки

коли мене влаштовували то був мінус що попав в несезон і було на початках мало годин, але якось так як знайомим допомогли не хочеться на цьому акцентувати

4.0
Бодя4 месяцев назад

70- це вам не 100 але і нре 30

Компанія сподобалась процентів на 70

+ Достоинства

+ + + + + + +

- Недостатки

— — —

5.0
Марина5 месяцев назад

Норм компанія

Та сама звичайна компанія. Вакансій до вибору до кольору. Хочеш склад — бери склад, хочеш завод — бери завод, хоч шоколадка, хоч курочка, хоч одяг хоч запчастини. Мою знайому взяли ще з дитиною. Я хотіла їх до себе на склад, але на склад багато бажаючих то не взяли з дитиною. Але на завод знайшли місце і все норм

+ Достоинства

Великій вибір. Змогли влаштувати подругу з дитиною

5.0
Ілля6 месяцев назад

Пояснили як з перетином і влаштували на роботу

Мій менеджер Юлія дуже сподобалась в своїй роботі. Чітко пояснила як зараз мені з перетином кордону. Коли я пояснив що по інвалідності видно що старалася делікатно розпитати щоб мене не образити. Ну я і сам розумію що їм це треба ця інформація аби мене прийняли. Все узгодили і за 2 дня я вже купив біле в бла-бла карі, вони зараз з басфором об.єдналися. Спочатку поїхав у місто Сохачев а там вже нашу групку відвезли під Вроцлав. Робота на місці фізично не складана. Це склад джіексо — там треба запаковувати одяг.

+ Достоинства

все чітко і славно

- Недостатки

довелося залізити в борги щоб мати на що жити в Польщі перший час

4.0
Свєта6 месяцев назад

Не обдурять, але можуть бути н6юанси

Загалом залишилися задоволені, хоч і були свої нюанси. Не сподобалося організація виїзду. Документи зробили швидко, були постійно на зв\’язку, роботу ми обрали, вже коли відкрили візу. Сподобалося, що до виїзду мала повну інформацію про роботу і вона відповідала дійсності. Житло нормальне, але окрему кімнату з хлопцем, на жаль, так і не дали. В подальшому тільки цю компанію будемо рекомендувати, тому що ми вже її перевірили, а знайти нормальну компанію, яка дійсно не обдурить зараз дуже важко.

+ Достоинства

Не приукрашають інформацію, житло в пішій доступності і з нормальними умовами

- Недостатки

Живемо ще з однією парою, виїзд був з затримкою в 2 год

Загрузить еще

Работа заграницей

БАЙСАД отзывы – работа няней за границей
1.0
2 отзывов
Sunrise Arabia отзывы – трудоустройство для девушек в Саудовской Аравии
1.5
2 отзывов
Uniman отзывы – работа поваром в России
1.0
2 отзывов
Astana Wood отзывы – работа мебельщиком
1.5
2 отзывов
Нурбек отзывы – частный работодатель в Кыргызстане
1.5
2 отзывов
ООО ЛАНТА отзывы – работа на стройке в Магадане
1.0
2 отзывов
Go Planet отзывы – туристическое агентство и работа
1.0
2 отзывов
WORK SAVE TOUR отзывы ‒ трудоустройство в России
2.0
2 отзывов
Олимп Кей Джи Трэвэл отзывы – работа на ресепшн для девушек
1.5
2 отзывов