Подать жалобу на компанию

Allas Store отзывы

5.0

Інтернет-магазин дешевих та побутових товарів Allas Store: смартфони, взуття, сумки, аксесуари, навчальні курси, побутова техніка, товари для дому та бізнесу. Великий асортимент недорогих товарів. Унас дешевше! Швидка відправка. Обслуговування 24/7. Широкий асортимент. Доставка по всій Україні, відгуки покупців, акції та знижки! Ми доклали всіх зусиль, щоб весь процес оформлення замовлення був простим і швидким.

ЧАВО о Allas Store отзывы

Рекомендуют ли клиенты Allas Store отзывы?

Мнение клиентов компании Allas Store отзывы: 2 отзывов и оценок имеет компания со средним рейтингом 5

Какая репутация Allas Store отзывы?

2 клиентов Allas Store отзывы оценили компанию на 5 из 5

3 просмотров
2 отзывов
Уточняется Уточняется
5.0
Катерина Рибальська2 месяцев назад

Allas Store дякуємо за товари для кухні!

Колектив закладу безкоштовного харчування міської благодійної організації висловлює щиру подяку магазину Allas Store за допомогу у придбанні восьми електрочайників, шести міксерів, чотирьох мультиварок та інших товарів для кухні https://allasstore.com/product-category/kuhnia/ . Дякуємо за допомогу у виборі, організацію, супровід і доставку. Нехай вас Бог береже!

5.0
Вікторія3 месяцев назад

Allas Store - знижка на мультиварку таки є!

Купляла мультиварку. Спочатку зайшла на розетку і присіла від тих цін, фокстрот, комфі — те саме. Випадково побачила рекламу Allas Store про знижку на мультиварку, спочатку не повірила, бо ціна і без знижки низька, думала розвод якійсь. Замовила, менеджер по телефону заспокоїв. Була приємно здивова сервісом та увагою до клієнтів. Мультиварка вже варить на кухні. Тепер побачимо скільки протягне за таку ціну.